Psychofarmaka už prosím ne!

Každý máme možnost volby.

První volba je, bohužel stále pro nás pohodlnější, že problém, bolest … zalepíme zázračnou pilulkou a budeme tiše čekat na zázrak uzdravení a samovyřešení problémů. Nemusíme nic ve svém životě měnit, nic dělat, jen s pravidelností baštit psychofarmaka a čekat že bude zase dobře.

Tou druhou volbou je, že zvolíme cestu bez zázračné pilulky.

Pozor!!! Ihned varuji, že tato volba je značně nepohodlná, vytrhne vás totiž ze zóny komfortu a budete muset máknout, být trpěliví, důslední a budete muset znovuobnovit selské myšlení.

Není mým úkolem vás přemlouvat k jedné či druhé volbě. Určitě tušíte, která volba bude prospěšnější jak pro rodiče tak pro děti.

Zde je jedna z mnoha reakcí od rodičů, kteří chtějí…a ono chtít, to je alfou a omegou každého úspěchu.

  • Vážená paní Kolářová! Chtěla bych Vám vyjádřit svůj dík. Vy osobně, jste a určitě budete, tím nejbližším, troufnu si napsat i tím nejdůvěrnějším člověkem, kterého jsme se synem v našich problémech poznali. Z Vašich vědomostí, názorů a rad čerpáme v každé situaci a víme, že se na Vás můžeme vždy obrátit. EEG Biofeedback synovi opravdu pomohl s koncentrací, zklidněním a celkovém nabytí jistoty a sebevědomí. Vždy po terapii jsou u syna jednoznačně vyšší úspěchy v jeho školní i mimoškolní činnosti. Syn se na terapie velice těšil. O každý svůj úspěch se s Vámi chce podělit a bere Vás jako součást rodiny.  S úctou M.C. Karlovy Vary

Tato maminka opravdu chce a má můj respekt!

Během ročního tréninku s EEG Biofeedbackem a AVS, díky  důslednosti, trpělivosti a především ochotě maminky změnit svůj i synovo životní styl k lepšímu, jsme vše společně zvládli a to bez psychofarmak! Společnými silami jsme obnovili především ztracené sebevědomí malého klienta, naučili ho jak se lépe koncentrovat a jak si poradit s poruchou učení.

Změnit chemický potenciál buněk lze i jinak než psychofarmaky!