Buddhova kouzelná krabička

Jít do lesa, vzít sebou svůj mozek a dopřát si společný odpočinek je báječná záležitost. Vyčištění hlavy od přebytečných myšlenek, osvěžení našeho celého systému a doplnění rezerv v lůně přírody je dar.

Jenže co když nemůžeme z různých důvodů do lesa, do přírody, tak často, jak bychom chtěli?

Už ani nevím, kdy jsem poprvé slyšela o Buddhově kouzelné krabičce. Mám jí při ruce už pěknou řádku let. Dělá společnost nejen mému mozku, ale v mé praxi neuroterapeuta je krabička též nedílnou součástí metody zvané Biofeedback. Krabička je opravdu kouzelná, vždyť je schopna během několika minut přeladit mozkovou aktivitu z vysoké frekvence do nízké a naopak.

Když se naladíme na přírodu, na její zvuky, mozkové vlny se dostávají do aktivity Alfa. Už tedy náš mozek nesetrvává na vlnách Beta, kdy zaměstnáváme rozumovou složku, analyzujeme, hodnotíme a spotřebováváme při tom velmi mnoho energie. V Beta aktivitě chceme stále něco vymýšlet, řešit a to je pro nás samotné energeticky náročný stav. Jsme někdy i dobrovolně zasypány ohromným množstvím informací a na beta aktivitě se vlastně stáváme závislí. Únava, nepozornost, podrážděnost, nemoc má tím zelenou.

Udržení psychosomatické rovnováhy je alfou a omegou našeho zdraví.

Jak být více na vlnách Alfa?

Když jsem před 11 lety z vyčerpání onemocněla, pochopila jsem, že vnitřní klid a udržování alfa stavu je pro mne to nejcennější, co mohu pro své tělo a duši udělat. Zkoušela jsem meditovat, hluboce relaxovat, bylo to příjemné, cítila jsem se sice o něco lépe, ale nebylo to „ono“. Ani jsem nevěděla jestli medituji správně. Vyhledala jsem průvodce, terapeuta, svůj maják, který mi dodnes vždy posvítí na cestu vnitřního klidu pokud je potřeba. Byla mi doporučena kouzelná Buddhova krabička -Psychowalkmen. Tak to bylo přesně to „ono“, co jsem toužila zažít. Dokázala jsem se lépe uvolnit a navodit mnohem rychleji stav klidu. Uměla jsem během chvilky plout na vlnách alfa s lehkostí. Krabička, která dokáže neuvěřitelné věci.

Dnes s kámošem psychowalkmanem trávím malinko méně času než dříve, protože jsem schopna už mnohem lépe přeladit mozek na aktivitu, kterou potřebuji. Ale v okamžiku, kdy nejsem sama schopna se dostat do svého středu a nedaří se mi usnout, potřebuji se rychle zkoncentrovat, mám AVS (psychowalkman) při ruce.

Psychowalkman je pod hledáčkem různých výzkumníků

Při výzkumech účinků AVS technologie bylo bezpečně prokázáno, že hluboká relaxace (pod 12 Hz mozkové frekvence) zvyšuje imunofaktory o 10-35%. Při dosažení mozkové frekvence nízká alfa (zhruba 8-10 Hz) je imunitní systém nejoptimálnější, nejvýkonnější – v tomto stavu dokonce ani nemůže vzniknout nová nemoc a stávající se nerozvíjí. Časté navozování tohoto stavu má velký smysl.

Mít psychowalkman doma je výhodou. Nejen že má vysoký účinek při řešení problémů (se spánkem, stresem, pomáhá také při bolestech, alergiích, vysokém krevním tlaku, ADHD, jako prevence Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby, při léčení migrénách, problémech s koncentrací, apod.), ale je fantastické to, že v mnoha případech je schopen nahradit léky.

O Buddhově krabičce krásně mluví Ota Jirák v přiloženém videu pod článkem.

Mé přání je, abychom byli všichni zdravější a plní energie. Z mé zkušenosti vím, že s Buddhovo krabičkou se přání plní.

Pokud máte chuť psychowalkman vyzkoušet, napište na: biofeedback-rhb@centrum.cz „Mám zájem o vyzkoušení“ a domluvíme si termín setkání.

S láskou Eva

Když nemůžu jít do lesa, tak si vezmu psychowalkmen.

SUPER IMUNITA

Moji milí příznivci tréninku m🔅zku a vy všichni co máte AVS LAXMANY. Ale vlastně i ti, kteří přístroj nemají, mohou se zaposlouchat všichni.

Na vědomost se dává, že je na světě nový program do vašich miláčků a to zcela ZDARMA.

Program SUPER IMUNITA

Tento prográmek si můžete nahrát do svých Laxmanů a kdo AVS Laxman nemá může použít formát mp3 a jen tak se zaposlouchat.

A na co, že se máte těšit?

Těšte se na vizualizaci, která je velice silná a to díky vlivu: frekvence Alfa a zvukovým i světelným vzorcům.
Během programu na vás bude působit:
⚛️frekvence 7,9 -10Hz, která je nezdravější pro náš organismus a je to SUPER ALFA
⚛️frekvence 8Hz, kdy se zvyšuje produkce bílých krvinek především lymfocytů
⚛️frekvence 0,1 Hz, kraniosakrální, kdy se v těle produkují zásadní imunolátky

Závěr programu vás možná donutí tančit, tedy dobrá náladička.
Já jsem ten pocit měla.

Zde vám dávám odkaz na stažení i s návodem⬇️
https://www.psychowalkman.cz/superimunita/

Zde vám dávám odkaz na počteníčko o imunitě, moc hezky napsané od Jana Valucha, prezidenta WAAT⬇️
https://www.psychowalkman.cz/koronavirus-imunita-a-laxman/

Moji milí,
mějme klidné dny, vyrovnanou imunitu a buďme zdrávi.

A pokud budete chtít, pošlete tuto informaci prosím dál.

Zde máte slíbenou nahrávku v mp3. (Ale do Laxmanů stahujte dle návodu ze zmíněného odkazu).
Dosud nejdokonalejší a nejradostnější program pro zvýšení imunity. Určeno zejména pro AVS přístroj Laxman, možno také použít s jakýmkoliv jiným AVS přístrojem nebo k volnému poslechu. Čas programu: 25 minut.

Super imunita

S úctou a láskou Eva

P.S. Je to D⭕️BRÉ