Vše je jinak

🧠Klienti, přátelíčci, kamarádi…
ano dnes se měla uskutečnit Konference Den zdravého mozku a paměti v Karlových Varech.

Někteří mi píší dotazy, kdy bude náhradní termín a zda budu prezentovat tréninky mozku?
Velice mě těší váš zájem, vážím si toho. Ale víte jak je to s tím plánováním?
Víte jak rozesmějete pána Boha❓ Řekněte mu o svých plánech.
Tedy učím se příliš neplánovat.

Věřím, že bude náhradní termín této akce a budete včas informováni.
O prezentaci Neurofeedbacku a neurotechnologie, která pomáhá při trénincích mozku dětí, sportovců i dospělých tedy nepřijdete.

🧠Provozovna Biofeedbacku – tréninku mozku na Dětské poliklinice Bezručova je nyní pozastavena.
Vy kteří máte doma psychowalkmeny, domácí biofeedback využívejte jej. Kdy jindy než teď, kdy máme příležitost se zastavit a více regenerovat.
Naše regenerační schopnost a regenerace mozku je spojena s hlubokým klidem. Tělo umí v klidu báječně prosperovat a udržuje si tak rovnováhu. Klid je velice důležitý.

🧘‍♀️🧘‍♂️Meditujme🙏🙏🙏🙏🙏
Vy, kteří nedisponujete technologií pro trénink mozku, doporučuji různé weby a sítě, kde lidé např. online vedou meditace, cvičení aj. pro klid nejen našich mozků. Myslím si, že je z čeho vybírat😉

Opatrujme se, věnujme více času sobě a našim dětem a věřme, že vše se děje jak má. Vše dobře dopadne💞
S kolegyní Bellou🐾vám přejeme klidnou mysl.


Trenér neposedných mozků Eva🙋‍♀️

DEN ZDRAVÉHO MOZKU A PAMĚTI – vliv moderních technologií odborná konference

Datum konání: 19. 3. 2020

Místo konání: Krajská knihovna Karlovy Vary, Závodní 378/84, Karlovy Vary

Hlavní témata:

  • Jaké jsou trendy vývoje moderních technologií (robotika, umělá inteligence, ICT aj.)
  • Kdy má technologie na náš mozek a paměť kladný a kdy už záporný vliv?
  • Jak paměť ovlivňuje lidskou inteligenci?
  • Jak může ovlivnit mozek vysoké využívání ICT u dětí od raného věku?
  • Jaký je vliv moderních technologií na poruchy pozornosti (ADD, ADHD) a poruchy učení?
  • Jak řešit závislost na moderních technologiích, sociálních sítích u dětí a mládeže, jak včas zabránit vzniku hráčství či gamblerství?
  • AVS přístroje (audiovizuálně stimulační technologie – psychowalkman) – představení novinek AVS přístrojů.
  • Trendy ve vzdělávání, nové platformy učení a využití moderních technologií.

To vše a mnoho dalšího se dozvědí účastníci konference DEN ZDRAVÉHO MOZKU A PAMĚTI – vliv moderních technologií. Konference je součástí „Národního týdne trénování paměti“ pořádaném Českou společností pro trénování mozku a mozkový jogging a navazuje na celosvětovou akci „Týden uvědomění si mozku“ (Brain Awareness Week) a dále akci „Týden mozku“ Akademie věd ČR v týdnu od 16. – 23. 3. 2020. Záštitu nad konferencí převzal hejtman Karlovarského kraje pan Mgr. Petr Kubis.

Registrujte se na:

https://www.zlepsipamet.cz/konference-2020/?fbclid=IwAR32eMFQ91MI4EuJgpE3zm2sN0Ctp2J8ittELuI0QuehDdNkX2cwqS-6m1A


© ZlepšiPaměť.cz

Jak probíhal Den zdravého mozku a paměti?

V den narození Alberta Einsteina (* 1879), 14. 3. 2019 se konala v Krajské knihovně v Karlových Varech odborná konference s názvem „DEN ZDRAVÉHO MOZKU A PAMĚTI“. Záštitu konferenci poskytla hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová.

Konference byla součástí „Národního týdne trénování paměti“ pořádaném Českou společností pro trénování mozku a mozkový jogging a navázala na celosvětovou akci „Týden uvědomění si mozku“ (Brain Awareness Week) a dále akci „Týden mozku“ Akademie věd ČR (11. – 17. 3. 2019). Konferenci zorganizoval a kompletně připravil karlovarský spolek Biblio Karlovy Vary v partnerské spolupráci s organizací Zlepši paměť (www.zlepsipamet.cz) a dále s podporou Krajské knihovny Karlovy Vary. Konference byla nejen pro odbornou veřejnost, ale též pro laickou veřejnost. Akci navštívilo přes 350 osob. (zdroj:www.zlepsipamet.cz/clanky/sbornik)

Vážím si toho, že jsem se této konference mohla účastnit a mohla tak seznámit širokou veřejnost s tréninkovou metodou EEG Biofeedback. Proběhly ukázkové tréninky pomocí snímané elektrické aktivity mozku. Dlouze jsme hovořily o schopnostech a možnostech tréninku mozku u dětí nejen s ADHD, s SPÚ. Zájem byl velký a vím, že se na každého bohužel z časových důvodů nedostalo. Ale nesmutněte, připravuji tzv. Den otevřených dveří pro naše mozky. Budete si moci vyzkoušet bezplatně tréninky přímo v provozovně Biofeedback-RHB.

Organizátory byl vytvořen Sborník z přednášek a vy máte možnost si ho stáhnout. (EEG BIOFEEDBACK strana 20-22)

Pro objednání na tréninky, konzultace, jakékoliv otázky týkající se Biofeedbacku a Neurofeedbacku mě kontaktujte na email: biofeedback-rhb@centrum.cz


Mějme krásné klidné léto a nezapomeňme, že je na nás, zda se staneme dobrým koučem svému mozku, nebo zda-li mozek bude koučovat nás.

Eva

Sborník přednášek ke stažení:https://www.zlepsipamet.cz/clanky/sbornik-prednasek-ke-stazeni-konference-den-zdraveho-mozku-a-pameti-14-3-2019.html