Poradna pro váš mozek v Plzni

Od května 2022 se na vás budu těšit i v Plzni v Tylově ulici každé pondělí.

Pro Poradnu Plzeň se objednejte prosím na čísle:

tel. 377 326 203 nebo zašlete sms na tel. 607 276 994

Psychowalkman místo léků

Psychowalkman, odborně AVS přístroj, se stává nejúčinnějším způsobem pro řešení stresu, únavy, depresí a nespavosti.

,,Trpěl jsem dlouhá léta nespavostí a musel bral prášky, protože nic jiného nezabíralo. Až jsem vyzkoušel AVS přístroj. Nespavost byla za dva týdny pryč! Spím teď normálně a hlavně jsem ráno odpočatý jako nikdy předtím.“ popisuje pádesátiletý advokát Tomáš Tvrdík.“

,,Takové výpovědi jsou celkem typické. AVS přístroje jsou na nespavost účinné. V našem středisku používáme AVS přístroje od roku 1998, kdy jsem si první přivezl z ciziny.“ říká MUDr. Jan Cimický.

Jestliže se chcete zbavit celotýdenní únavy a stresu během minut, nebo vyřešit trvale deprese či nespavost během dní až týdnů, a zdravě, bez vedlejších účinků, tak je pro Vás AVS přístroj to pravé řešení. Můžete s ním také zrychlit učení, odstranit bolest, trému, alergie nebo se naučit relaxovat či meditovat.

Přístroj se skládá z ovládací jednotky, ze sluchátek, kde uslyšíte zvuky nebo hudbu a ze speciálních brýlí, kde pulsují barevná světla. Nasadíte si brýle a sluchátka a  impulsy změní biorytmy organismu a naladí mozek a tělo do těch stavů, které jsou zapotřebí. Trpíte nespavostí? Tak si zvolíte program ,,Rychlý spánek“, světlo a zvuk změní pomocí přesných frekvencí Vaše biorytmy a Vy usnete. Stejným způsobem dosahuje AVS přístroj i dalších účinků: celkem má desítky možností. Vypadá to jako sci-fi, nebýt toho, že na vývoji technologie AVS (AVS = audiovizuální stimulace) se podílelo několik vědeckých týmů z celého světa, včetně NASA a dvou nositelů Nobelových cen.

AVS přístroje, dříve zvané psychowalkmany, u nás nejsou neznámé, nicméně větší popularitu zažívají až poslední roky: zvýšila se totiž rapidně jejich účinnost. K většímu rozšíření také přispívá fakt, že je používají známé osobnosti a lékaři. Nejlepším AVS přístrojem na světě je Laxman, kterým se chlubí také George Clooney a David Beckham.

Používání AVS technologie je zcela bezpečné a tak zůstává jedinou nevýhodou vyšší pořizovací cena – od pěti do třiceti tisíc dle modelu. Investice se ale podle většiny uživatelů  vyplatí: AVS přístroj má velký rozsah využití pro celou rodinu, žádné vedlejší účinky, slouží deset i více let a zejména jej proslavuje vysoká účinnost. Tuto biotechnologii lze rozhodně doporučit.

Bez stresu za pomoci Rhodiolinu!

Jednou z nejznámějších adaptogenních rostlin je rozchodnice růžová (Rhodiola rosea), která se již odedávna využívala na Dálném východě k obnově duševních a fyzických sil. V naší přírodě bychom tuto účinnou bylinku hledali jen obtížně, vyskytuje se jen velice vzácně v Krkonoších a v Hrubém Jeseníku, kde je chráněná. Hlavní složka produktu Rhodiolin je rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) – adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Komu a kdy jej doporučit?
  • Těm, kteří jsou dennodenně vystaveni zvýšenému stresu.
  • V případě fyzického a/nebo mentálního vypětí.
  • K zachování celkové vitality a koncentrace.
  • Ke zlepšení odolnosti těla.
  • V případě mírných případů nespavosti (podpora usínání a probouzení).
Vědeli jste, že?
  • Nevyvolává závislost.
  • Nejsou známé jeho vedlejší účinky.
  • Jemně spolupracuje s naším tělem, a tím udržuje nebo obnovuje rovnováhu.
  • Jeho účinky přetrvávají, i když se užívá dlouhodobě (není návykový).
Rhodiolin si můžete nyní objednat buď na tel.č. 607276994 nebo pomocí e-mail: biofeedback-rhb@centrum.cz