Terapie s AVS (audio-vizuální-stimulace)

Psychowalkman místo léků

Psychowalkman, odborně AVS přístroj, se stává nejúčinnějším způsobem pro řešení stresu, únavy, depresí a nespavosti.

Terapeuticko-relaxační sezení s AVS přístrojem má vynikající unikátní účinky. Dodá Vám okamžitě :

  •  energii, pohodu, zlepší psychiku, odstraní stres, únavu, nespavost
  •  urychlí učení (i cizích jazyků)
  •  zlepší koncentraci

Terapii můžete použít jako „občerstvující“ přestávku v průběhu pracovního dne, na hluboký odpočinek kdykoliv během dne, před zkouškou atd.

Možnosti AVS přístrojů jsou velmi široké a jejich neustálým rozvojem a vylepšováním se zabývá řada odborníků v oblasti neurotechnologií.

Jak sezení probíhá a co lze od něj čekat?

Vybereme Vám nebo si sami vyberete program (sezení), zaměřený na určitý účinek. Nasadíte si AVS přístroj – sluchátka a brýle – a spustíte start. V průběhu sezení nastává účinek: můžete se zbavit celotýdenního stresu, duševní únavy, načerpáte energii, ,,vyčistíte“ hlavu od starostí a napětí, Vaše mysl se zklidní, zlepší se koncentrace, zlepší se schopnost učení. AVS přístroje jsou zcela nenahraditelné v oblasti duševní relaxace – na velmi rychlé odstranění stresu, únavy, napětí, nespavosti, depresí a na zesílení psychických výkonů. AVS přístroje – terapii používají naši klienti například jako ,,občerstvující“ přestávku v průběhu pracovního dne, na hluboký odpočinek odpoledne či večer, kdykoliv před učením či zkouškou, pravidelně na řešení zdravotních potíží.