Relaxman

Kompletní nabídku  AVS přístrojů naleznete ZDE:

(informujte se o ceně)

Cenu vám přizpůsobím na míru, ať je mozek spokojený a srdce klidné.

Tento nový AVS přístroj snese určité srovnání i s nejlepším Laxmanem.jirak_kreslo_usmev-jpg

Relaxman používá nejmodernější AVS technologie. Jde zejména o kvalitu programů, účinnou tzv. Ganzfeld stimulaci (vysvětlení níže), programy obohacené hudbou (zabudovaná MP3) a velkokapacitní paměť na dohrání případných dalších programů. Mnohé potěší hezký design, kompaktní neporuchová jednotka, snadné ovládání a samozřejmě příjemné a hluboké prožitky.
Relaxman byl vyvíjený hlavně v České republice (potom také v USA), proto celkovým provedením a programy ,,sedí“ české mentalitě a vyhovuje českým potřebám. Také je předurčen pro rodinné používání, zejména kvůli jednoduché obsluze a vhodné skladbě programů – účinků.

Účinky (programy):

Relaxman nabízí většinu možností, které lze v AVS technologii dosáhnout. 50 programů nabízí více než 20 různých možností, od základních jako je okamžité odstranění stresu a únavy až po speciální, jako je léčba vysokého krevního tlaku nebo syndromu vyhoření.

50 programů v 7 kategoriích:

Relaxman
Relaxman

Relaxace – 13
Učení – 6
Spánek – 5
Meditace – 4
Deprese – 4
Energie – 4
Speciální – 14

Kategorie speciálních obsahuje programy zaměřené cíleně na nějakou oblast – programy: ADHD, Bez bolesti, Distres, Hyperaktivita, Jetlag, Jóga, Kreativita, Na migrény, Syndrom vyhoření, Vítěz (program pro sport), Vysoký krevní tlak, Vyšší imunita, Zábava, Závislosti.

Nový technologicky vyspělý AVS přístroj, který se svojí účinností přibližuje i k nejlepšímu Laxmanu – ovšem za výrazně nižší cenu

Důležité parametry:

 • valuch-130-27_retuš-kratsi50 programů
 • zabudovaná MP3 (možno použít samostatně jako běžnou MP3)
 • displej – ovládání v češtině
 • velká část programů přímo s hudbou
 • neomezená paměť na další programy (výměnná flashkarta)
 • nejúčinnější a nejlíbivější světelná stimulace na světě (Ganzfeld brýle)
 • řada drobných funkcí, které zpříjemňují používání: pauza, nastavení spotřeby, podsvícení displeje, odpočítávání programu a jiné

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

Tělo (jednotka): Snadné ovládání s barevným displejem (v češtině), tělo má vstup na brýle, sluchátka, paměťovou kartu, adaptér či propojení s PC (USB vstup) a vstup pro audiokabel (propojení s externím zdrojem).

Sluchátka: dodávají se velká kvalitní sluchátka. Laxman používá stimulační zvuky i hudbu, většina programů je s hudbou.

Brýle: jsou z měkkého plastu.

Napájení: adaptérem (má zabudované baterie), buď ze sítě nebo přes PC. Adaptér je součástí kompletu. Relaxman nemá velkou spotřebu (jedna nabití – desítky sezení/použití), navíc má funkci úspory/nastavení spotřeby.

Možnost nahrání dalších programů: jednodušše přes PC. Všechny programy, soubory jsou uloženy v Relaxmanu na paměťové kartě. Nové další programy k zakoupení budou k dispozici na konci roku 2017.

Výroba a vývoj probíhal v Česku a USA, výroba samotné jednotky probíhá v HongKongu.

Doplňkové funkce (jsou velmi dobře popsány v návodu):

 • Audiostrobe a Barevná hudba
 • Nastavení spotřeby
 • Nastavení jazyka ovládání (čeština, němčina, ruština, angličtina) – pozor: názvy programů jsou pouze v češtině
 • Opakované přehrávání programu