LAXMAN

LAXMAN Basic

Kromě Laxman BASIC existují ještě další verze Laxmanu:
Laxman Premium (70 programů a bonusy zdarma)

(informujte se o ceně)

Cenu vám přizpůsobím na míru, ať je mozek spokojený a srdce klidné.

Kompletní nabídku AVS přístrojů naleznete ZDE:

Laxman je nejlepší AVS přístroj na světě. 

Od roku 2013 nejprodávanější psychowalkman v ČR (všechny tři verze Laxmanu celkem).

Laxman je: technologicky nejdokonalejší a nejúčinnější AVS přístroj současnosti na světě. Je uživatelsky jednoduchý, používá nejmodernější AVS technologie, má unikátní design a možnosti, např. zabudovaný MP3, část programů přímo s hudbou, menu v češtině, neomezenou paměť na další nové programy a další výborné možnosti. Krásný barevný zážitek a vrcholnou účinnost zajišťuje nový typ světelné stimulace (brýle Galzfeld).

Laxman používá dokonalou a unikátní hudbu: jen on rozpustí vaší únavu šploucháním moře, křikem racků či bubnováním šamanů. Obsahuje řadu vynikajících programů, které otevírají novou dimenzi zážitků v AVS technologii.

Z mnoha vyhodnocení i zkušeností uživatelů vyplývá, že programy Laxmanu výrazně zkracují dobu účinku. Na co potřebují starší přístroje 30 minut, to dosáhne Laxman za 15-20 minut. Laxman jen tak nezastará a navíc můžete jeho možnosti díky novým programům stále zvyšovat. Na Laxman, jako na nejlepší AVS přístroj na světě, se zaměřuje mnoho vývojových aktivit: vyvíjí se k němu nejvíce dalších programů, případně dalších aplikací. Uživatel Laxmanu se tak může stále, po dobu dalších let, obohacovat novými účinky i zážitky.

 

Účinky (programy):

Psychowalkman Laxman Basic disponuje většinou účinků, které AVS technologie nabízí. Laxman je silný zejména v rychlém odstranění únavy a stresu, odstranění depresí, zlepšení spánku, učení a osobním rozvoji. Největší počet programů má relaxačních, takže obsahuje opravduobrovské relaxační možnosti – relaxace rychlá, hluboká, ze stresu, s meditací, s energetickým koncem, autogenní a jiné a jiné… Jako přístroj vyšší třídy obsahuje velmi zajímavou kategorii Speciální programy. Zde najdete například program JetLag (účinná pomoc při přeletu letových pásem), program proti bolesti (např. u zubaře) či na zvýšení sexuální apetence.

Brýle – světelná stimulace: celobarevná, brýle typu Ganzfeld.

Ganzfeld je nejúčinnější a nejlíbivější typ světelné stimulace. Tento typ světelné stimulace (Ganzfeld) převyšuje účinností výrazně jiné typy brýlí. Navíc je subjektivně nejlíbivější. Efekt Ganzfeld znamená, že se stimulační mnohobarevné barevné světlo promítá na bílé pozadí. Provedení Ganzfeld brýlí u Laxmanu je nejdokonalejší na světě (plně uzavřené bílé pole).

Důležité parametry:                                                                                                     

*56 programů

*zabudovaná MP3 (možno použít samostatně jako běžnou MP3)

*displej – ovládání v češtině

*velká část programů přímo s hudbou

*neomezená paměť na další programy (výměnná flashkarta)

*nejúčinnější a nejlíbivější světelná stimulace na světě (Ganzfeld brýle)

*možnost nahrávat další programy, též upravovat nebo tvořit vlastní (vše přes PC)

BONUSY ZDARMA – v hodnotě 1774 Kč:

  • adaptér USB
  • velká sluchátka
  • paměťová flashkarta miniSD 2GB

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

Tělo (jednotka) je celokovové. Veškerá ovládací tlačítka jsou umístěna na čelní straně ovládací jednotky. Tělo má vstup na brýle, sluchátka, adaptér, propojení s PC a vstup pro audiokabel. Displej – ovládání je jednoduché a je v češtině.

Sluchátka: dodávají se ,,pecky“ a navíc velká kvalitní sluchátka (bonus zdarma). Laxman používá dva druhy stimulačních zvuků a hudbu.

Brýle: jsou z měkkého plastu, s upravitelným a vyměnitelným látkovým popruhem – ideální řešení konstrukce brýlí.

Napájení: dvěmi tužkovými bateriemi AA nebo USB adaptérem (součástí jako bonus zdarma). Laxman je vybaven funkcí automatického vypnutí přístroje při nečinnosti.

Možnost tvorby programů: jednodušše pomocí software a perfektní Příručky pro tvorbu programů. Příručka obsahuje mnoho cenných informací, vytvoření dobrého programu zvládne i laik. Programy lze vytvořit nové nebo upravit stávající: programy se z PC jednoduše zkopírují do Laxmanu. Je možnost zvýšit kapacitu Laxmanu (paměti) pomocí paměťové karty (součástí jako bonus zdarma). Vše najdete níže (další doporučené výrobky).

Výrobcem Laxmanu je německá firma, a vyrábí se kompletně v Německu, což zajišťuje určitou preciznost a kvalitu. Laxman se v ČR prodává od roku 2007.

Doplňkové funkce (jsou velmi dobře popsány v návodu):

  • Náhodné (experimentální) programy
  • manuální programování
  • cyklování

Jsem milovníkem Laxmanu, nedám na něj dopustit