Reference klientů

* Galaxy.cz

Biofeedback – RHB z Karlových Varů, které vede fyzioterapeutka a EEG biofeedback terapeutka Bc. Eva Kolářová. Navštěvu tohoto našeho partnera vřele doporučuje, protože je na vysoké odborné úrovni. Návštěva má pro zájemce několik příjemných a užitečných aspektů! Můžete si zde vyzkoušet nejlepší světový AVS přístroj Laxman – buď zdarma nebo jako placenou terapii. Paní Kolářová Vám odborně poradí a vysvětlí vše, co se týká Vašeho těla a hlavně mozku a ,,duše“ – její zkušenosti jsou opravdu velké. Kromě své odbornosti například sama AVS přístroje a zejména Laxman používá, taktéž její rodina a známí. Zde můžete Laxman a jiné AVS a EEG biofeedback přístroje Galaxy také koupit. A navíc si můžete domluvit trénink na profesionálním eeg biofeedbacku! To vše je vždy zabaleno do příjemného naladění, profesionality a dobré nálady – radost sem vstoupit. Biofeedback – RHB najdete v krásném prostředí ordinace Poliklinika Bezručova 10 v Karlových Varech.

* Dominik Kahun hokejový útočník, reprezentant Německa se zkušenostmi z NHL

Přístroj Laxman používám už delší dobu.

Hlavně hodně relaxační programy a nízkou frekvenci používám před spaním večer, protože mě to uklidní a líp usnu.

Pomáhá mi AVS pro zklidnění, po tréninku mě to uklidní a odpočinu si.

Programy jako Mental Iron Man mě připravuje, že jsem víc odolnější a jsem i víc v zóně, kdy při zápase jsem víc ve fokusu a umím se líp soustředit. Ale musím říct, že nejvíce mi to pomáhá, když jsem po stresu, po tréninku, nebo před zápasem a když vím, že je druhý den zápas a jsem nervózní tak použiju relax programy a fakt mi to pomáhá se uklidnit.

Určitě by to mělo hodně sportovců, co to ještě nedělá, zkusit, protože je to fakt skvělý přístroj.

* Věra P. maminka 10letého syna s netypickým autismem

Chtěla bych moc poděkovat za péči mému synkovi Honzíkovi od Evičky Kolářové na biofeedbacku! Honzík trpí netypickým autismem a dalšími průšvihy. Díky Evičce se…cítí mnohem lépe, podle jeho slov je „štastný“, a Evičko -přestal koktat! Dětská lékařka z něj byla tak překvapená, že nevěděla co na to říct. Už se těším, až ho uvidí po 4 měsících jeho psychiatrička. Evičko – ještě jednou MOC DĚKUJI!!!

* Zuzana R.

AVS přístroj jsme zakoupili na radu fyzioterapeutky, která synovi aplikuje EEG BioFeedback.
Přístroj mi byl doporučen i přesto, že mám voperován kardiostimulátor. Laxman užívám krátce. Již nyní však udivuji své okolí dobrou náladou, zlepšenou fyzickou kondicí a překvapuji kreativními nápady.
Mám letité problémy s migrénami a nespavostí. Migrén jsem se zatím zcela nezbavila, jejich průběh není však již tak dramatický a po aplikování programu proti bolesti se jich zbavuji kratší dobu.
Ještě lepších výsledků dosahuji v řešení nespavosti. Usnu večer i po probuzení během noci. Prášky na spaní téměř neužívám.
Velkým přínosem je pro v horkém letním počasí jakýkoliv relaxační program, po kterém se cítím svěží a nabitá novou energií.
Zkušenosti s Laxmanem jsou velmi dobré již po třech týdnech užívání. Těším se na další zlepšování celkového zdravotního stavu v dalších týdnech používání.
Zakoupení tohoto úžasného přístroje mohu všem doporučit.

*Ivana M. maminka 12letého syna s poruchou pozornosti a nadměrnou pc aktivitou

Paní Kolářová, chtěla bych Vám moc poděkovat za vše😉Už po cestě zpátky domů jsme se s dětmi dohodli na pravidlech a časech užívání pc a mobilu a syn mě hned v úterý po návratu z práce mile překvapil tím, že svůj účet na Fortnite dobrovolně sám od sebe přenechal svému kamarádovi ze školy…právě díky tomu, že jste nám to tak dobře vysvětlila. Hlavně je to hodně o tom vydržet. Ještě jednou vám moc děkuji za váš skvělý přístup („otevření očí“). S pozdravem a přáním všeho dobrého😊

*Jarka Š. maminka 9letého chlapce s poruchou pozornosti a nízkou sebedůvěrou

Ondra se od doby co chodí k vám zlepšil ve všech směrech, nejvíce to vnímáme v hokeji, kde se dokáže soustředit a je ve všech ohledech jistější. Už vás bereme jako důležitou součást hokejové přípravy, která není jen o tréninku na ledě. Za mě vidím i zlepšení ve škole, ta ho, ale bohužel prostě nebaví. Moc se tedy těšíme na další spolupráci s vámi.

*Jiří Sekáč, český hokejový reprezentant útočník hrající v ruské KHL (CSKA Moskva)

AVS přístroj (psychowalkman) je pro mentální práci jeden z nejlepších pomocníků.

Chtěl bych vám dát update o tom, jak na mě působí avs a musím říct, že zatím je to super. Co se týče hokeje, tak avs používám před každým zápasem a to program v Zóně, který mi neuvěřitelně pomáhá se okamžitě hlavou dostat tam, kam potřebuju. Poté ještě používám program Vizualizace, ale to spíše dny, kdy zápasy nejsou.

*David Holub, hokejista HC Energie Karlovy Vary U19

Často jsem měl hlavu plnou negativních myšlenek, vytvářel jsem si sám v sobě blok. Moc jsem si nevěřil na ledě a ani ve škole. Po neurobiofeedback tréninku s Evou odcházím uvolněný s čistou hlavou, je to super. Dokážu se líp soustředit na výkon, jsem méně unavený, mám kvalitnější spánek. Jsem schopen zvládat tlak při zápase, mám lepší reakce a jsem víc kreativní. Tento trénink se stal součástí mé hokejové přípravy.


*Monika C. maminka 11ti letého chlapce s SPÚ

Biofeedback  synovi opravdu pomohl s koncentrací, zklidněním a celkovém nabyti jistoty. Vždy po Vašem tréninku byly vidět  jednoznačně  vyšší úspěchy v jeho školní i mimoškolní činnosti.
„Vážená paní Kolářová! Vy osobně, jste byla, jste a určitě budete,  tím nejbližším, troufnu si napsat i tím nejdůvěrnějším  člověkem, kterého jsme se synem v našich problémech poznali. Z Vašich vědomostí, názoru a rad čerpáme v každé situaci a víme, že se na Vás můžeme vždy obrátit.“

*Lukáš Radina, hokejista, bývalý člen Czech Selects a USA Selects, působí nyní v týmu Ogden Mustangs

Neurofeedback, monitoring QEEG a Vaše rady mi pomohli hodně. Mozek ovládá naše tělo, takže je to nejdůležitější část těla a spousta lidí na to zapomíná! Díky Vám jsem změnil názor na hodně věcí a taky jsem zjistil, že hokej je jen hra, kterou se musím bavit! Tento trénink mi pomohl i ve vztahu s tátou.

*Marcela S. maminka 15ti letého chlapce s ADHD

Bezprostředně po Biofeedbacku jsem nějaké výrazné změny u syna nevnímala. Řekla bych ale, že v roce 2018 (rok po trénování) u Dominika ke změnám došlo. Připravuje se na školu sám, už to není o tom, že s ním musím opakovat učivo já. A ve škole si známky v prvním pololetí udržel.

*Adam Juránek 18let, golf

Trénink mozku mi dal mnoho. Začal jsem se hlavně více soustředit nejen na sport, kvůli kterému jsem začal mozek trénovat, ale začal jsem se soustředit i na život kolem sebe. Dokážu se na věci nyní dívat z více pohledů, zamyslet se nad nimi. Dřív, než jsem odpálil míček jsem byl ve stresu, černo před očima a nic jsem nevnímal. Ale teď to prožívám, vnímám svůj pohyb rukou a dokážu se líp přenést do hry. Nejvíc jsem rád za to, že když zrovna nemám svůj den a nevychází věci tak jak mají, mávnu nad nimi rukou a radši si to užiji, než abych se stresoval, že mi to zrovna teď nevychází. Není to vždy, ale většinou se mi to díky tréninku mozku daří víc a víc, nedělat si velkou hlavu z nezdarů 🙂

*Petra B. maminka 8letého chlapce s ADHD a insomnií (nespavost)

Používáme psychowalkman a program Hluboký spánek, který vypadá, že synovi pomáhá úplně perfektně, akorát to nechci ještě zakřiknout 🙂 Na synovi je znát, že mu Laxman pomáhá. Zdá se o něco klidnější a teď se nám začalo dařit i to usínání. Já psychowalkman používám každý den a pociťuji na sobě také změny. Mám daleko víc energie a lepší náladu, nemám takové propady nálad jako dřív. Celkově si myslím, že synovi a mně to velice prospívá. Dcerka a manžel ho zatím moc nevyužívají, ale to se určitě změní. Přeji krásný den.