Podpora učení

Set pro lepší učení

Cenu vám přizpůsobím na míru, ať je mozek spokojený a srdce klidné.

UČEBNÍ SET obsahuje:

Neurotechnologie, včetně speciálních stimulačních brýlí pro učení, vybrané doplňky stravy a psychoaktivní nahrávky zvýší koncentraci, navodí uvolněné učení v hladině alfa a zafixují paměťovými kotvami informace lépe v hlavě. Zároveň dává Učební set možnost nejrychlejší hluboké relaxace, která je klíčem k pevné paměti, rychlému učení, koncentraci a bystrému uvažování. Učební set udrží Vaši plnou pozornost i hodiny v kuse! 

UČEBNÍ SET obsahuje:

AVS přístroj GALAXY

AVS Galaxy

Účinky našich AVS přístrojů jsou rozmanité, spolehlivé a často velmi silné. Přesto, že Galaxy je základní, nejlevnější model AVS přístroje, Vám pomůže v mnoha oblastech života a pomůže vám zrychlit a zeefektivnit učení. AVS přístroj Galaxy naladí váš mozek na frekvenci, ve které nejlépe a nejrychleji přijímá informace.  Jedná se o metodu pasivní – nasadíte si sluchátka a brýle, zapnete start a necháte na sebe AVS přístroj působit. P

Průhledné brýle

Stimulační brýle s průhledy na oči, ve kterých se můžete při současné stimulaci mozku učit (nebo cokoliv jiného – číst, uklízet…).
PS: AVS přístroj Galaxy obsahuje standardní stimulační brýle jako nedílnou součást kompletu.

Doplňky stravy Gotu Kola a Brahmi Plus

Oba dva působí na mentální a kognitivní funkce, každý trochu jinak. Zlepšují prokrvení a výživu mozku, paměť, zvyšují mentální svěžest a činnost kognitivních funkcí. Je velmi vhodné nastartovat učení kromě přístrojových, biofyzikálních metod ještě na úrovni biochemické cesty – účinek se tak násobí.

Psychoaktivní CD Mentální zaměření a Ať se mozek rozsvítí!

Speciální psychoaktivní hudba – podpora pro déletrvající duševní práci. Při poslechu tohoto CD budete koncentrovaní a výkonní několik hodin.

Balení obsahuje:

  • AVS přístroj Galaxy
  • Průhledové stimulační brýle
  • doplněk stravy Gotu Kola a Brahmi Plus
  • CD Mentální zaměření a Ať se mozek rozsvítí