🧠Co s BOLESTÍ a jak na ní? ❗aneb Bez kámoše AVS a kámošky🐾 ani ránu❗

Po operaci znělo doporučení z úst lékaře jasně: „Klidový režim a analgetika užívat dle rozpisu!“ Odkývala bych snad vše, jen abych už byla doma z nemocnice.
Doma to bude pohoda, trošku orazím a analgetik nebude potřeba. Jenže jak hladina opiátů klesala, začala jsem chápat doporučení lékaře. Co to sakra je, bolest všude po těle😱 Tak jo, trošku zobnu, ale jen malinko💊. Moc mě totiž na ty „zázračný lentilky“ co pomůžou od bolesti neužije. Raději si budu hrát na indiána s roubíkem v puse a hledat kdejakou spásnou pomoc bylin. Hrdinka jsem😂Teď ale potřebuji s tou bolestí zatočit, nechci lentilku, ale….
🧠Aaaa, mozek se probudil asi už odezněl vliv narkózy a miláček se ozval😆Vždyť při bolesti jde o změnu nervového signálu, vzruchu přímo v mozku a na to je zaručenou jedničkou AVS (psychowalkman) říkám si….Jak jsem na věrného kámoše mohla zapomenout?!PSYCHOWALKMAN🙏
💃Takže po 14 dnech od operace nebaštím žádné „lentilky“, ale denně rehabilituji s AVS při programu s názvem Říše klidu (pro zmírnění podráždění a stresu) a hlavním programem s názvem Proti bolesti. A nesmím zapomenout na kámošku🐾,protože její teplý kožíšek a láska je nad všechny meducíny😉👍

Moje doporučení proti bolesti zní:
❗Psychowalkman zmírňuje jakékoliv bolesti❗

Programová knihovna Laxman

✔AVS přístroj zvyšuje výrazně produkci hormonů, které tlumí bolest. 
✔AVS technologie užívá princip změny nervového signálu, vzruchu přímo v mozku.
✔AVS přístroj navozuje určité stavy vědomí ➡️v mozku se rozpojí příslušné nervové dráhy: z místa na těle, které je bolestí zasaženo, přijde nervový signál do cílového místa mozku značně oslaben➡️tím je mozek registruje jen nepatrně a bolest je tak minimální.
✔Úleva od bolesti s AVS je vždy, ať už jde o jakoukoliv bolest.

🙏Jsem vděčná za AVS technologii, která pomáhá nejen specializovaně při mé práci s „jinakými dětmi „(ADHD děti a SPÚ….), ale i v běžném životě každého z nás.
🙏Jsem vděčná, že jsem se mohla podělit o zkušenost, která může pomoci i vám.

ℹ https://www.biofeedback-rhb.cz/avs-pristroje/

🦋Přeji nám báječné jarní dny bez bolestí a prožité každou vteřinu v radosti z maličkostí.
S láskou Eva