Reference klientů

David Holub, hokejista HC Energie Karlovy Vary U19

Často jsem měl hlavu plnou negativních myšlenek, vytvářel jsem si sám v sobě blok. Moc jsem si nevěřil na ledě a ani ve škole. Po neurobiofeedback tréninku s Evou odcházím uvolněný s čistou hlavou, je to super. Dokážu se líp soustředit na výkon, jsem méně unavený, mám kvalitnější spánek. Jsem schopen zvládat tlak při zápase, mám lepší reakce a jsem víc kreativní. Tento trénink se stal součástí mé hokejové přípravy.

—————————————————————————————————————
Monika C. maminka 11ti letého chlapce s SPÚ

Biofeedback  synovi opravdu pomohl s koncentrací, zklidněním a celkovém nabyti jistoty. Vždy po Vašem tréninku byly vidět  jednoznačně  vyšší úspěchy v jeho školní i mimoškolní činnosti.
„Vážená paní Kolářová! Vy osobně, jste byla, jste a určitě budete,  tím nejbližším, troufnu si napsat i tím nejdůvěrnějším  člověkem, kterého jsme se synem v našich problémech poznali. Z Vašich vědomostí, názoru a rad čerpáme v každé situaci a víme, že se na Vás můžeme vždy obrátit.“

—————————————————————————————————————-

Lukáš Radina, hokejista, bývalý člen Czech Selects a USA Selects, působí nyní v týmu Ogden Mustangs

Neurofeedback, monitoring QEEG a Vaše rady mi pomohli hodně. Mozek ovládá naše tělo, takže je to nejdůležitější část těla a spousta lidí na to zapomíná! Díky Vám jsem změnil názor na hodně věcí a taky jsem zjistil, že hokej je jen hra, kterou se musím bavit! Tento trénink mi pomohl i ve vztahu s tátou.

—————————————————————————————————————–

Marcela S. maminka 15ti letého chlapce s ADHD

Bezprostředně po Biofeedbacku jsem nějaké výrazné změny u syna nevnímala. Řekla bych ale, že v roce 2018 (rok po trénování) u Dominika ke změnám došlo. Připravuje se na školu sám, už to není o tom, že s ním musím opakovat učivo já. A ve škole si známky v prvním pololetí udržel.