Reference klientů

Jiří Sekáč, český hokejový reprezentant útočník hrající v ruské KHL (CSKA Moskva)

AVS přístroj (psychowalkman) je pro mentální práci jeden z nejlepších pomocníků.

Tato zpětná vazba, které si velice vážím, je toho důkazem:

Chtěl bych vám dát update o tom, jak na mě působí avs a musím říct, že zatím je to super. Co se týče hokeje, tak avs používám před každým zápasem a to program v Zóně, který mi neuvěřitelně pomáhá se okamžitě hlavou dostat tam, kam potřebuju. Poté ještě používám program Vizualizace, ale to spíše dny, kdy zápasy nejsou.

———————————————————————————————————-

David Holub, hokejista HC Energie Karlovy Vary U19

Často jsem měl hlavu plnou negativních myšlenek, vytvářel jsem si sám v sobě blok. Moc jsem si nevěřil na ledě a ani ve škole. Po neurobiofeedback tréninku s Evou odcházím uvolněný s čistou hlavou, je to super. Dokážu se líp soustředit na výkon, jsem méně unavený, mám kvalitnější spánek. Jsem schopen zvládat tlak při zápase, mám lepší reakce a jsem víc kreativní. Tento trénink se stal součástí mé hokejové přípravy.

—————————————————————————————————————
Monika C. maminka 11ti letého chlapce s SPÚ

Biofeedback  synovi opravdu pomohl s koncentrací, zklidněním a celkovém nabyti jistoty. Vždy po Vašem tréninku byly vidět  jednoznačně  vyšší úspěchy v jeho školní i mimoškolní činnosti.
„Vážená paní Kolářová! Vy osobně, jste byla, jste a určitě budete,  tím nejbližším, troufnu si napsat i tím nejdůvěrnějším  člověkem, kterého jsme se synem v našich problémech poznali. Z Vašich vědomostí, názoru a rad čerpáme v každé situaci a víme, že se na Vás můžeme vždy obrátit.“

—————————————————————————————————————-

Lukáš Radina, hokejista, bývalý člen Czech Selects a USA Selects, působí nyní v týmu Ogden Mustangs

Neurofeedback, monitoring QEEG a Vaše rady mi pomohli hodně. Mozek ovládá naše tělo, takže je to nejdůležitější část těla a spousta lidí na to zapomíná! Díky Vám jsem změnil názor na hodně věcí a taky jsem zjistil, že hokej je jen hra, kterou se musím bavit! Tento trénink mi pomohl i ve vztahu s tátou.

—————————————————————————————————————–

Marcela S. maminka 15ti letého chlapce s ADHD

Bezprostředně po Biofeedbacku jsem nějaké výrazné změny u syna nevnímala. Řekla bych ale, že v roce 2018 (rok po trénování) u Dominika ke změnám došlo. Připravuje se na školu sám, už to není o tom, že s ním musím opakovat učivo já. A ve škole si známky v prvním pololetí udržel.

——————————————————————————————————————

Adam Juránek 18let, golf

Trénink mozku mi dal mnoho. Začal jsem se hlavně více soustředit nejen na sport, kvůli kterému jsem začal mozek trénovat, ale začal jsem se soustředit i na život kolem sebe. Dokážu se na věci nyní dívat z více pohledů, zamyslet se nad nimi. Dřív, než jsem odpálil míček jsem byl ve stresu, černo před očima a nic jsem nevnímal. Ale teď to prožívám, vnímám svůj pohyb rukou a dokážu se líp přenést do hry. Nejvíc jsem rád za to, že když zrovna nemám svůj den a nevychází věci tak jak mají, mávnu nad nimi rukou a radši si to užiji, než abych se stresoval, že mi to zrovna teď nevychází. Není to vždy, ale většinou se mi to díky tréninku mozku daří víc a víc, nedělat si velkou hlavu z nezdarů 🙂

———————————————————————————————————-

Petra B. maminka 8letého chlapce s ADHD a insomnií (nespavost)

Používáme psychowalkman a program Hluboký spánek, který vypadá, že synovi pomáhá úplně perfektně, akorát to nechci ještě zakřiknout 🙂 Na synovi je znát, že mu Laxman pomáhá. Zdá se o něco klidnější a teď se nám začalo dařit i to usínání. Já psychowalkman používám každý den a pociťuji na sobě také změny. Mám daleko víc energie a lepší náladu, nemám takové propady nálad jako dřív. Celkově si myslím, že synovi a mně to velice prospívá. Dcerka a manžel ho zatím moc nevyužívají, ale to se určitě změní. Přeji krásný den.