Domácí EEG BIOFEEDBACK přístroje

Biofeedback je psychotechnologická metoda, v praxi druhá nejrozšířenější hned po AVS technologii (v některých zemích je dokonce na prvním místě v používání). Dříve byl biofeedback znám pouze v klinické praxi, dnes si jej díky rozvoji tzv. domácích biofeedback přístrojů může pořídit kdokoliv domů.

Neuroset BRAINGYM 2

 (informujte se o ceně)

Cenu vám přizpůsobím na míru, ať je mozek spokojený a srdce klidné.

Neuroset BrainGym 2 slouží pro zlepšování činnosti mozku a mysli. Trénuje mozek, mentální funkce a CNS a tím zlepšuje duševní kondici.  Zdravé hraní her na PC nebo mobilu! 

Jak se Neuroset 2 používá?

Nainstalujete si do PC aplikace a hry Neuroset, nasadíte si přístroj, který snímá vaší mozkovou aktivitu, na hlavu a hrajete hry – nikoli myší, ale pouze vlastní myslí, vlastní myšlenkou. Tím zlepšujete podle dané aplikace činnost mozku a trénujete jej.

Upozornění: Neuroset musíte nejdříve přes bluetooth spojit s vaším zařízením (PC, tablet, chytrý telefon). Vzhledem k tomu, že nemůžeme ovlivnit nastavení Vašich zařízení, neneseme záruku za funkci bluetooth na Vašich zařízeních, resp. za spojení Neurosetu a Vašich zařízení přes funkci bluetooth.

Uváděný popis zde se týká používání Neurosetu primárně na PC (notebook), nikoliv na chytrých telefonech. Postup používání na chytrých telefonech je shodný (spojení Neurosetu a telefonu přes bluetooth a používání speciálních aplikací/her pro Neuroset). Rozdíl je v tom, že aplikace/hry pro mobilní telefony si musíte stahovat sami přes platformy GooglePlay a podobné. V návodu uvádíme seznam těchto her ke stažení (zdarma i placené).

 

V čem je Neuroset unikátní?

  • První EEG biofeedback přístroj na světě pro domácí, samouživatelské použití.
  • Cenově dostupný.
  • Otevřený systém: umožňuje používat různé aplikace v oblastech měření EEG, tréninku mozku a mysli, vzdělávání, zdravém hraní na PC.

Co všechno Vám Neuroset poskytne?

neuroset mobile chlapikNeuroset slouží pro všestranné zlepšování činnosti mozku a mysli. Udržuje mozek, mentální funkce a psychoneurologickou soustavu v tréninkovém zatížení a tím zlepšuje duševní kondici – podobně jako fyzické cvičení udržuje tělesnou kondici.
Cíleně lze podle jednotlivých aplikací zlepšovat určité schopnosti. Neuroset obsahuje hry a aplikace pro zvýšení bystrosti, mentálních reakcí, inteligence, kreativity, schopnosti rozhodování, koncentrace, paměti, pro nácvik relaxace, meditace, uvolnění.
Jeho používání zlepšuje všechny kognitivní funkce, zejména schopnost koncentrace, paměť, schopnost učení, zvyšuje duševní svěžest a výsledky v mentálních a matematických úlohách a školních testech. Zvyšuje duševní svěžest a psychickou výkonnost – například dokážete duševně pracovat déle a s větší radostí. Zvyšuje psychickou vytrvalost a odolnost, například vůči stresu a další civilizační zátěži. Upravuje správným směrem zásadní tělesné procesy, které mozek řídí, například neurohormonální činnost.
Neuroset pomáhá napravovat poruchy školních dovedností – mozkové dysfunkce, syndrom hyperaktivity (LMD, ADDH). Dále předchází jako prevence duševním onemocněním, především typu Alzheimerova choroba a Parkinsonova choroba.

Neuroset je domácí EEG biofeedback přístroj. Je velmi jednoduchý na používání a proto je určený pro jakékoliv laiky všeho věku, kteří chtějí sami zlepšovat svoji mentální výkonnost, schopnost relaxace, koncetranci. Někdy je používají i profesionálové, např. psychologické poradny, psychologové, kouči nebo terapeuti ADHD.

Kompatibilita přístroje Neuroset:

Neuroset BrainGym 2 je kompatibilní se systémy Windows (XP/7/8/10), Mac (OSX 10.8 a vyšší), iOS (iOS 8 a vyšší), Android (Android 2.3 a vyšší).

Použitý bluetooth systém: BT/BLE dual mode module. Pro PC, Mac a Android – BT(SPP), pro iOS – BLE(GATT). Dosah bluetooth: cca 10 metrů.

 

Seznam aplikací pro PC – celkem 11:

Brainwave visualiserBrainWave Visualiser
Oblíbená, jednoduchá a přitom dostatečně zábavná aplikace. Silou myšlenky zapalujete sud nebo zvedáte magickou kouli, trénujete koncentraci nebo relaxaci.

mathtrainer  Speed Math (Math Trainer)
Procvičuje aritmetické znalosti a schopnosti, zvyšuje koncentraci, rychlost a přesnost řešení matematických úloh.

FindNumber

Find Number
Cvičí kognitivní rozpoznávací schopnosti, zlepšuje poruchy počítání.

blinkzone

BlinkZone
Pouze svojí myslí rozsvěcujete ohňostroje. Zlepšuje postřeh.

schulte Shulte
Zlepšuje celkově všechny kognitivní schopnosti.

spadea SpadeA
Rozpoznáváním vzorů karet zlepšuje rychlost reakce, bystrost.

Brain yoga journal Brain Yoga Journal
Deník. Slouží k monitorování a záznamům vaší denní psychické kondice. Postupně vidíte, jak se zlepšují vaše mentální schopnosti, především schopnost hluboké relaxace – meditace, koncentrace.

mindhunter

MindHunter
Trénink postřehu, rychlosti reakcí a síly myšlenky.

NeuroboyAdventures of Neuroboy
Tato hra je velmi univerzální a trénuje schopnost uvolnění, koncentrace, odolnost, vyrovnanost a mnoho dalších věcí. Nejoblíbenější hra přístrojů Neuroset, současně je také jedna z nejlepších z hlediska tréninku mysli.

Jacks_AdventureJack Adventures
Plujete naší Galaxií a zachraňujete životní prostředí. Jako Jack musíte revitalizovat planety snížením znečištění. Prostřednictvím své mysli můžete zachránit celý Vesmír. Tato hra trénuje koncentraci, schopnost rozhodování, bystrost (rychlost), odstraňuje poruchy koncentrace a hyperaktivní syndrom (LMD, ADDH).

The_Mindty_AntThe Mindty Ant
Tato hra je určena k nácviku a neustálému zlepšování soustředění. Významně pomáhá odstraňovat poruchy koncentrace a hyperaktivní syndrom (LMD, ADDH). Hráči (mravenec) se při hře musí snažit maximálně koncentrovat a koncentraci po delší dobu udržet, aby domů přinesli jídlo.

Upozornění k aplikacím:

Funkčnost jednotlivých aplikací je závislá na kompatibilitě s vaším PC (hardware komponenty a operační systém), která někdy není stoprocentní. Proto je možné, že některé aplikace nebudou na vašem PC či telefonu fungovat. Neneseme odpovědnost a záruku za funkčnost (plnou kompatibilitu) všech aplikací. Z toho důvodu jsme jich také pro Neuroset připravili více.